informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Yasna Communications Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 732

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!

Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie! [30.12.2013] Liczba nowych inwestycji w polskim sektorze medycznym stale rośnie. Każdego roku powstają nowoczesne obiekty, a te już wiekowe, poddawane są przebudowie i rewitalizacji... (info)


Sufit podwieszany ze srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle®!

Sufit podwieszany ze srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle®! [18.11.2013] PERLA OP 0,95 to najbardziej ekologiczna płyta sufitowa na świecie! Potwierdza to, uzyskany niedawno przez firmę Armstrong, Srebrny Certyfikat Cradle to Cradle®. To pierwszy certyfikat C2C, jaki przyznano produktowi z branży sufitów podwieszanych!.. (info)


Armstrong światowym liderem Cradle to Cradle® w branży sufitów podwieszanych!

Armstrong światowym liderem Cradle to Cradle® w branży sufitów podwieszanych! [31.10.2013] Cradle to Cradle® to innowacyjne podejście do kwestii ochrony środowiska. Idea wyznacza nowy kierunek w dążeniu do zrównoważonego rozwoju, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom wobec gospodarki w kontekście szeroko pojętej „zielonej” tendencji.. (info)


Układanie bruku klinkierowego krok po kroku

Układanie bruku klinkierowego krok po kroku [04.10.2013] Klinkierowa cegła brukowa to dobry materiał na nawierzchnie wokół domu, np. ścieżki w ogrodzie czy podjazdy. Prostokątny kształt klinkierowego bruku umożliwia układanie różnorodnych wzorów. Wykonanie nie jest bardzo trudne, choć wymaga dużej precyzji.. (info)


Sztuka przyciągania uwagi

Sztuka przyciągania uwagi [02.10.2013] W jaki sposób wyrazić projektową kreatywność i stworzyć wnętrze, które będzie zaskakiwać oraz przyciągać uwagę? Liczy się nie tylko dobry pomysł czy oryginalny projekt! Sztuką jest znaleźć rozwiązanie, które pozwoli.. (info)


Ceramiczne materiały budowlane – zawsze pewna inwestycja

Ceramiczne materiały budowlane – zawsze pewna inwestycja [25.09.2013] Trudne czasy skłaniają do tego, żeby w budownictwie sięgać po materiały uniwersalne i sprawdzone przez setki lat, o wysokiej estetyce, a przede wszystkim – o dużej trwałości, która przekłada się na ich wartość.. (info)


Twarda obróbka komina

Twarda obróbka komina [30.08.2013] Obróbka komina wykonana z blachy, czyli tzw. twarda obróbka, to najczęściej wybierany sposób zabezpieczenia miejsca przejścia komina przez połać dachową.. (info)


Odkryj świat ekologii według Armstrong

Odkryj świat ekologii według Armstrong [30.08.2013] Wieloletnie doświadczenie w produkcji ekologicznych sufitów podwieszanych oraz zaangażowanie w różnorodne eko-projekty, pozwoliło firmie Armstrong stworzyć funkcjonalne narzędzie,.. (info)


Modne materiały budowlane

Modne materiały budowlane [22.08.2013] Tradycyjne czy nowoczesne - jakie materiały ceramiczne są bardziej modne? Budując lub remontując, warto być na bieżąco z rynkowymi trendami.. (info)


Miękka obróbka komina

Miękka obróbka komina [31.07.2013] Miejsce, gdzie komin przechodzi przez połać dachową, można uszczelnić na dwa sposoby: tzw. obróbką twardą lub obróbką miękką. Ten drugi sposób, choć wygodniejszy, wymaga dużej precyzji i pracy w określonych warunkach, by obróbka była trwała.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Yasna Communications Sp. z o.o.

Yasna Communications Sp. z o.o.
50-127 Wrocław
ul. Św. Mikołaja 59-60/15
tel. (0-71) 798 49 40-41
http://www.yasna.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...