informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


studio PRowokacja Agencja Public Relationsstudio PRowokacja Agencja Public Relations Agencja Public Relations studio PRowokacja specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja oraz wyposażenie wnętrz. Firma wspomaga także non-profit Festiwal Filmów Komórkowych OFFK-a. studio PRowokacja Agencja Public Relations działa od 2004 roku, siedziba firmy mieści się w Łodzi.

wyświetlone: 1 - 10 z 680

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


IT od podszewki czyli drzwi otwarte w Mobice

IT od podszewki czyli drzwi otwarte w Mobice [28.11.2013] 29 listopada łódzki oddział Mobiki po raz kolejny otwiera drzwi swego biura aby pokazać wszystkim zainteresowanym jak wygląda praca programisty w międzynarodowej firmie programistycznej... (info)


Internautki wybierają hity PAT&RUB i obniżają rachunki!

Internautki wybierają hity PAT&RUB i obniżają rachunki! [28.11.2013] Z okazji magicznej andrzejkowej nocy firma PAT&RUB przygotowała niespodziankę andrzejkowo-mikołajkową... (info)

Z myślą o najmłodszych – teraz naturalne kosmetyki SWEET od PAT&RUB 15% taniej [26.11.2013] PAT&RUB przygotowała specjalną ofertę dla maluszków i wszystkich dorosłych wrażliwców. Od 25 listopada do 1 grudnia ceny wszystkich kosmetyków naturalnych SWEET będą obniżone o 15%... (info)


„Prawdziwy facet jeździ jak…”?

„Prawdziwy facet jeździ jak…”? [18.11.2013] Szybkie samochody, adrenalina i zapach rywalizacji. Podoba ci się to zestawienie i lubisz się ścigać? Jeśli tak, to odwiedź we wtorek 19 listopada drogerię Rossmann w Manufakturze w Łodzi i poczuj się jak kierowca rajdowy z Wilkinson... (info)


Weź udział w wyścigu Wilkinson i wygraj Sony PlayStation4

Weź udział w wyścigu Wilkinson i wygraj Sony PlayStation4 [13.11.2013] Teraz każdy fan marki Wilkinson może zgarnąć jedną z pięciu konsol do gry Sony PlayStation4 - wystarczy tylko wziąć udział w wirtualnym wyścigu „Szerokiej drogi”... (info)


Tańsze tankowanie z Wilkinson i Energizer na stacjach Statoil!

Tańsze tankowanie z Wilkinson i Energizer na stacjach Statoil! [30.10.2013] Teraz kupując produkty Wilkinson lub Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie, tankowanym na stacjach Statoil... (info)


Wielka mobilizacja programistów

Wielka mobilizacja programistów [26.10.2013] 26 października Łódź po raz kolejny stanie się stolicą branży IT. Tego dnia do Łodzi z całej Polski przyjedzie ponad 1000 programistów aby uczestniczyć w 3 edycji Mobilization – największej w Polsce konferencji poświęconej technologiom mobilnym... (info)


Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer

Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer [17.10.2013] Szukasz oszczędności i chcesz obniżyć swoje rachunki za paliwo? Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie!.. (info)


Taniej zasilisz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer!

Taniej zasilisz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer! [11.10.2013] Szukasz oszczędności i chcesz obniżyć swoje rachunki za paliwo? Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie!.. (info)


Jedyna maszynka na rynku z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy

Jedyna maszynka na rynku z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy [14.08.2013] Wilkinson Extra2 to pierwsza na świecie maszynka jednorazowa z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy. Dzięki niemu nigdy nie będziesz miała problemu z zapchaną maszynką. Wilkinson Extra2 to jedyne maszynki na polskim rynku z taką funkcją!.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

studio PRowokacja Agencja Public Relations

studio PRowokacja Agencja Public Relations
ul. Puszkina 80
92-516 Łódź
tel. (042) 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...