informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Voice Groupwyświetlone: 1 - 10 z 113

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>

Pol-Inowex S.A. chce współpracować ze szkołami średnimi i zawodowymi [28.02.2013] Lubelska spółka Pol-Inowex nawiązała współpracę z Zespołem Szkół Komunikacyjno-Transportowych w Lublinie. Pierwszym etapem współpracy jest zorganizowanie w najbliższym sezonie wakacyjnym „Programu Letnich Praktyk” dla uczniów tej szkoły... (info)

Pol-Inowex S.A. z prestiżowym tytułem Ruban d'Honneur [10.01.2013] Spółka Pol-Inowex, lider w branży montażu, demontażu i relokacji fabryk znalazła się w gronie 100 firm w Europie, które zostały wyróżnione tytułem Ruban d'Honneur w ramach konkursu European Business Awards... (info)

Pol-Inowex w ścisłym finale prestiżowego konkursu EBA [07.11.2012] Lubelski Pol-Inowex, lider w branży montażu, demontażu i relokacji fabryk w Europie, znalazł się w gronie 10 firm, które otrzymały tytuł Narodowego Czempiona i będą reprezentować Polskę w finale prestiżowego konkursu European Business Awards... (info)

Pol-Inowex wyróżniony za promocję polskiej marki za granicą [12.09.2012] Lubelska firma Pol-Inowex, lider w branży montażu, demontażu i relokacji fabryk w Europie, znalazła się w prestiżowym gronie firm, wyróżnionych w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Champion”... (info)

Szansa na zagraniczny staż dla studentów kierunków technicznych [11.06.2012] Firma Pol-Inowex, będąca jednym z liderów na rynku relokacji przemysłowej w Europie rusza z rekrutacją na Letni Program Stażowy. Spółka oferuje studentom i absolwentom możliwość odbycia płatnej praktyki, na jednym z zagranicznych projektów firmy... (info)

Międzynarodowa ekspansja Pol-Inowex S.A. [27.03.2012] Spółka Pol-Inowex, jeden z europejskich liderów montażu, demontażu urządzeń przemysłowych oraz relokacji fabryk nawiązała współpracę z indyjskim koncernem SFE i będzie świadczyć usługi relokacyjne na wszystkich kontynentach... (info)


Pol-Inowex S.A. laureatem Programu “Inwestor w Kapitał Ludzki”

Pol-Inowex S.A. laureatem Programu “Inwestor w Kapitał Ludzki” [01.03.2012] Lubelska spółka Pol-Inowex, jeden z europejskich liderów montażu i demontażu urządzeń przemysłowych oraz relokacji fabryk, znalazła się w prestiżowym gronie firm, które otrzymały Certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzi”... (info)


Taksówka na jedno kliknięcie – startuje mobilna aplikacja PLTAXI

Taksówka na jedno kliknięcie – startuje mobilna aplikacja PLTAXI [29.02.2012] Na polskim rynku rusza aplikacja mobilna PLTAXI. Dla pasażerów PLTAXI oznacza najprostszy i najszybszy w Polsce sposób zamówienia taksówki. Taksówkarzom aplikacja zapewnia podniesienie efektywności pracy i znaczne zwiększenie zarobków... (info)


Pol-Inowex S.A. z największym kontraktem w historii firmy

Pol-Inowex S.A. z największym kontraktem w historii firmy [19.01.2012] Lubelski Pol-Inowex, jeden z europejskich liderów montażu i demontażu urządzeń przemysłowych oraz fabryk, realizuje największy kontakt w 20-letniej historii firmy.Firma przenosi silos cukrowy z węgierskiej miejscowości Hatvan do Kėdainiai na Litwie... (info)

Grupa Bowim: wzrost przychodów w I półroczu o 58,6% [06.10.2011] W I półroczu 2011 r. wartość przychodów ze sprzedaży Grupy Bowim wzrosła o 58,6% w stosunku do analogicznego okresu w 2010 r., osiągając poziom 559,99 mln PLN. Zysk netto wyniósł 4,35 mln PLN... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>

Voice Group
ul. Pokorna 2/1442
00-199 Warszawa
tel/fax 022 266 0122
tel. 508 315 070
http://www.voicegroup.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...