informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


agencja PyRy Rafał Stachlewskiwyświetlone: 1 - 10 z 27

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój

Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój [30.12.2013] Kilka słów tradycyjnej orawskiej pieśni "Na Orave dobre, na Orave zdravo" trafnie charakteryzuje region, w którym znajduje się wiele ośrodków narciarskich... (info)


Alpejskie standardy w słowackich Tatrach Niskich

Alpejskie standardy w słowackich Tatrach Niskich [28.12.2013] Najwyższy czas, aby rodzice zaplanowali wyprawę dla siebie i dzieci na narty czy snowboard, gdyż sezon już się zaczął... (info)


Pierwszorzędne czynniki wywołujące łuszczycę

Pierwszorzędne czynniki wywołujące łuszczycę [11.09.2013] Czynniki pierwszo- i drugorzędne wywołujące objawy łuszczycy były jednym z tematów konferencji prasowej dr Michaela Tiranta, światowej sławy specjalisty w zakresie leczenia łuszczycy, który niedawno odwiedził Polskę... (info)


Jak osoby chore na łuszczycę powinny walczyć z depresją ?

Jak osoby chore na łuszczycę powinny walczyć z depresją ? [02.08.2013] Dzisiejszy świat wyznaje kult piękna, w związku z tym osoby, które nie spełniają estetycznych norm czują się napiętnowane i popadają w depresję. Dotyczy to m.in. osób chorych na łuszczycę, którą w przeciwieństwie do innych chorób ciężko ukryć... (info)


Suszarki łazienkowe ze stali jako alternatywa dla grzejników, które wyglądają jak rzeźby

Suszarki łazienkowe ze stali jako alternatywa dla grzejników, które wyglądają jak rzeźby [04.04.2012] Atlantic Polska posiada w swojej ofercie grzejniki i suszarki łazienkowe wykonane ze stali. Dwie z nich, tj. suszarki łazienkowe 2012 i Doris posiadają element grzewczy ze stali nierdzewnej INOX, natomiast obudowę ze stali wysokogatunkowej ST 321... (info)


Alipsis i Solius – grzejniki do sypialni z systemem ASP eliminującym cyrkulację kurzu

Alipsis i Solius – grzejniki do sypialni z systemem ASP eliminującym cyrkulację kurzu [12.01.2012] 2 modele grzejników wyprodukowanych przez Atlantic Polska posiadają system ASP eliminujący zjawisko cyrkulacji kurzu, pyłków i roztoczy w ogrzewanym powietrzu w sypialni. Szklany Alipsis szczególnie pasuje do aranżacji inspirowanej stylem high-tech... (info)


Pojemnościowy ogrzewacz wody z grzałką ceramiczną

Pojemnościowy ogrzewacz wody z grzałką ceramiczną [08.11.2011] Firma Atlantic Polska wyprodukowała pojemnościowy ogrzewacz wody VM N4C/WMARS z grzałką ceramiczną, która ogranicza zjawisko osadzania się kamienia kotłowego. CERAMIC MG System natomiast pozwala na lepsze zabezpieczenie antykorozyjne wnętrza zbiornika... (info)


Olejowy grzejnik do salonu - model Galapagos

Olejowy grzejnik do salonu - model Galapagos [27.09.2011] Firma Atlantic Polska posiada w ofercie grzejników model Galapagos do salonu, który wytwarza ciepło za pomocą radiacji. Zawiera on FLUIDE - oleisty płyn grzewczy, który odpowiada za szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła... (info)


Maty kapilarne - oprócz ogrzewania także chłodzenie

Maty kapilarne - oprócz ogrzewania także chłodzenie [23.08.2011] Maty kapilarne sprzedawane przez firmę GeoTherm to inaczej ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe zainstalowane w podłodze, na ścianach lub suficie. Funkcja chłodzenia pozwoli nam lepiej spać nawet podczas bardzo ciepłych nocy... (info)


Suszarki łazienkowe ogrzewają łazienkę mimo, że suszą się na nich ręczniki

Suszarki łazienkowe ogrzewają łazienkę mimo, że suszą się na nich ręczniki [22.07.2011] Firma Atlantic Polska wyprodukowała 2 modele suszarek łazienkowych Zanzibar i Organza, które posiadają DUO System. Dzięki niemu urządzenie może jednocześnie suszyć ręczniki i ogrzewać pomieszczenie... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

agencja PyRy Rafał Stachlewski
62-080 Tarnowo Podgórne
ul. Wenecka 17/2a
kom. 782 685 133
http://www.pyry.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...