informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Butterfly Studiowyświetlone: 1 - 10 z 21

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Jubiler

Jubiler "Terpiłowscy" - Wielki świat wielkich zegarków [13.12.2009] W sali Jagiellonów szczecińskiego Zamku odbył się pokaz i promocja nowych zegarków legendarnej marki „Breitling”. Jesienne popołudnie w Szczecinie sprzyjało spotkaniu pełnemu ciekawostek na temat firmy „Breitling”.. (info)


Co gryzie fotografa mody...

Co gryzie fotografa mody... [24.11.2009] - Przygodę z fotografiką rozpocząłem w dniu, w którym rozpoczęła się moja fascynacja kobietami – mówi Tomek Szymula, szczeciński fotograf mody – Dla mnie jedno bez drugiego nie ma prawa istnieć… Moda przyszła trochę później i dopełniła głębię tego obrazu.. (info)
"MAB Bikes Calendar 2010" - kalendarz osobowości! [24.11.2009] Do dystrybucji w całej Polsce trafił właśnie niezwykły kalendarz wydany przez Mike’s American Bikes. „Bikes Calendar 2010” to połączenie dwóch najpiękniejszych i najistotniejszych dla miłośników motocykli elementów – uroczych kobiet i ekskluzywnych chopperów z MAB.. (info)


Mike’s American Bikes -

Mike’s American Bikes - "wypełniamy lukę, żyjemy pasją" [21.10.2009] - Jeśli chodzi o motory, Polska dała mi najwięcej wolności, więcej niż USA i Dania – rzuca, zaciągając się dymem Mike, właściciel Mike’s American Bikes (MAB) – Ten kraj wybrałem dlatego..... (info)


GlucosCare - dla diabetyków i osób z nadwagą

GlucosCare - dla diabetyków i osób z nadwagą [16.09.2009] Absolutnym hitem w polskich aptekach i sklepach zielarsko-medycznych okazała się Herbata ziołowa „GlucosCare”! Jej skuteczność została potwierdzona przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz otrzymała pozytywną opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich.. (info)


Kombinezon ochronny ESO 3 Aleksander - wersja „military”

Kombinezon ochronny ESO 3 Aleksander - wersja „military” [25.03.2009] PHU ESO z Nowogardu wprowadziło do swojej oferty specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny kombinezon ochronny ESO 3 Aleksander w wersji przeznaczonej dla wojska. Zarówno polscy, jak i litewscy żołnierze korzystają już z jego możliwości... (info)


„Życioumilacze” - Mistral Polska dla dzieci i rodziców

„Życioumilacze” - Mistral Polska dla dzieci i rodziców [24.02.2009] Ile to razy nasze pociechy ze słodkich i cichych aniołków w ciągu jeden chwili przemieniały się w rozwrzeszczane diabełki, nie mające litości dla swoich mam i ojców? Lepiej nie mówić….. (info)


Cichy zabójca

Cichy zabójca [24.02.2009] Znakomita większość Polaków nie wie nic o polach elektromagnetycznych – alarmuje Stanisław Osajda, właściciel nowogardzkiej firmy „ESO”. - Nie zdają sobie sprawy, że są one niezwykle groźne dla życia i zdrowia człowieka... (info)


Cyfrowy obraz w ramie art deco - Mistral LTV 19CB06 Już od stycznia 2009!

Cyfrowy obraz w ramie art deco - Mistral LTV 19CB06 Już od stycznia 2009! [04.12.2008] Firma Mistral Polska z początkiem roku 2009 dołącza do swojej oferty nowy produkt. Mistral LTV 19CB06 to niezwykle funkcjonalny 19” telewizor LCD z wbudowanym odtwarzaczem CD i DVD... (info)


Mistral TFT 910, czyli telewizor w kieszeni

Mistral TFT 910, czyli telewizor w kieszeni [05.11.2008] Mistral TFT 910 to urządzenie, które śmiało można nazwać „kieszonkowym LCD”. Przenośny telewizor Mistral TFT 910 umożliwia odbiór programów telewizyjnych w każdym miejscu, gdzie tylko dociera sygnał telewizyjny czy to w pomieszczeniu, czy na otwartym powietrzu... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Butterfly Studio

Butterfly Studio
70-370 Szczecin
ul. Bohaterów Warszawy 11b
tel. 091 85 23 024
tel. 0 886 319 903
tel. 0 504 760 510
http://www.butterflystudio.eu
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...