informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Eskadra Publica Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 274

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Prosto z domowego ogródka - Marka WINIARY proponuje 6 nowych sosów sałatkowych

Prosto z domowego ogródka - Marka WINIARY proponuje 6 nowych sosów sałatkowych [21.04.2010] Wiosna to sezon, w którym na polskich stołach zaczynają królować świeże warzywa. Wreszcie, po zimowych miesiącach możemy czerpać z natury to, co najlepsze... (info)

Groupe Prévoir: Rośnie zdolność kredytowa Polaków [19.04.2010] Najnowsze analizy prezentowane w mediach pokazują, że rośnie zdolność kredytowa Polaków. Sprawdza się zatem to, co mówili eksperci na konferencji prasowej Groupe Prévoir, która odbyła się na początku marca... (info)

Grzybowy smak tradycji - Żurek z grzybami WINIARY [06.04.2010] Charakterystyczny smak żurku jest obecny w polskiej kuchni od wielu lat. W różnych regionach panie domu urozmaicają go odmiennymi dodatkami. Jednym z nich są grzyby, które dodają żurkowi niezwykłego aromatu... (info)


Spotkajmy się na grillu!

Spotkajmy się na grillu! [06.04.2010] Piękna pogoda, grono przyjaciół, a do tego zapach pieczonych na grillu potraw. Taki zestaw większości z nas kojarzy się z udanym, letnim weekendem. Aby każda przygotowana na grillu potrawa zachwycała smakiem, marka WINIARY proponuje gamę produktów na grilla... (info)

Bezpieczny kredyt hipoteczny po francusku [04.03.2010] Eksperci firmy przedstawili najnowsze trendy ubezpieczeniowe na rynku polskim i francuskim. Zaprezentowano specjalną ofertę dla kredytobiorców – ubezpieczenie pod kredyt hipoteczny ProDomus.. (info)


Pomysł na... danie na zawołanie

Pomysł na... danie na zawołanie [25.02.2010] Soczyste mięso i ziemniaki w aromatycznym sosie to jedno z ulubionych dań obiadowych Polaków. Aby jego przygotowanie było jeszcze prostsze, a efekt zawsze doskonały, marka WINIARY wprowadza na rynek niezwykłą nowość – „Pomysł na… Soczystą karkówkę z ziemniakami”... (info)


Szczegół wiele zmienia

Szczegół wiele zmienia [18.02.2010] Sztuka kulinarna to królestwo detali. Zapoznanie się z nimi pozwala zmienić nawet najprostszą potrawę w wyszukane danie. Jednym ze szczegółów wyróżniających polską kuchnię, jest smak duszonych żeberek, na którym opiera się wiele urzekających aromatem dań... (info)

Kolejne laury dla marki WINIARY [06.01.2010] Projekt internetowy marki WINIARY - Planeta Wielkanocna.pl został uhonorowany nagrodą Webstar Internautów. Nagroda jest wyrazem uznania użytkowników Internetu dla kreatywnej i wykonanej w innowacyjnej technologii Paper Vision strony www... (info)


Już jest! Największa promocja kulinarna WINIARY

Już jest! Największa promocja kulinarna WINIARY [06.01.2010] W styczniu marka WINIARY powraca z rodzinną promocją konsumencką „Kochanie przez gotowanie”. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, dziesiątki laptopów i setki telewizorów... (info)

Tyle zalet w jednym barszczu [30.10.2009] Przygotowanie barszczu, to prawdziwa sztuka kulinarna, a efekt nie zawsze jest taki, jakiego się spodziewamy. Z tego powodu w przedświątecznych przygotowaniach na pewno sprawdzi się faworyt Polaków - Barszcz Czerwony Ekspresowy WINIARY... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Eskadra Publica Sp. z o.o.
02-796 Warszawa
ul. Migdałowa 4/38
tel. 022 546 12 00
fax: 022 546 12 01
http://www.eskadrapublica.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...