informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Martis Consultingwyświetlone: 1 - 10 z 99

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

TOP 10 prezentów na gwiazdkę [02.12.2013] Dla osób poszukujących natchnienia na świąteczne prezenty, Święty Mikołaj ze sklepów Sferis przygotował listę ciekawych pomysłów. W najnowszej ofercie znalazły się propozycje dla najmłodszych oraz nowinki technologiczne dla trochę starszych... (info)

ACTION S.A. Pracodawcą Godnym Zaufania [06.11.2013] Jedną z trzech zwycięskich firm tegorocznej edycji konkursu Pracodawca Godny Zaufania została ACTION S.A. Kapituła doceniła spółkę m.in. za politykę pracowniczą oraz możliwości rozwoju zawodowego i edukacji... (info)

Klienci SFERIS mogą odbierać zamówienia na stacjach paliw Orlen w ramach usługi Stacja z Paczką [07.10.2013] SFERIS został pierwszym partnerem PKN Orlen w ramach usługi Stacja z Paczką. Klienci sklepu www.sferis.pl zyskali dostęp do 650 nowych punktów odbioru zamówień. Z usługi „Stacja z Paczką” można korzystać 24 godziny na dobę już od października... (info)

ACTION S.A. dystrybutorem produktów marki ZELMER [25.09.2013] We wrześniu ACTION S.A. został bezpośrednim dystrybutorem produktów ZELMER S.A., jednej z najbardziej zaufanych marek w Polsce. Tym samym klienci ACTION S.A. zyskali lepszy dostęp do bogatej oferty najwyższej klasy urządzeń AGD... (info)

ACTION S.A. podpisał umowę dystrybucyjną z Lenovo Storage Division [19.09.2013] ACTION SA został dystrybutorem bezpośrednim produktów z oferty Lenovo Storage Division, jednej z największych firm dostarczających profesjonalne urządzenia do archiwizacji danych... (info)


ACTION na wrześniowym L’Etape Barcelona - Andora

ACTION na wrześniowym L’Etape Barcelona - Andora [19.09.2013] We wrześniu br. w Barcelonie, odbył się kolarski wyścig L’Etape Barcelona - Andora. Jest to wydarzenie sportowe promujące i naśladujące jeden z najważniejszych kolarskich wyścigów świata - Tour de France... (info)

ACTION na wrześniowym L’Etape Barcelona - Andora [19.09.2013] We wrześniu br. w Barcelonie, odbył się kolarski wyścig L’Etape Barcelona - Andora. Jest to wydarzenie sportowe promujące i naśladujące jeden z najważniejszych kolarskich wyścigów świata - Tour de France... (info)

ACTION S.A pierwszym w Europie niezależnym laboratorium testowym BAPCo [17.09.2013] Business Applications Performance Corporation (BAPCo) przyznała ACTION S.A., jako jedynej firmie w Europie i trzeciej na świecie, status Niezależnego Laboratorium Badawczego (Independent Test Laboratory)... (info)

Action S.A. dołącza do grona autoryzowanych dystrybutorów Fujitsu [16.09.2013] Wiodący europejski dostawca infrastruktur informatycznych – Fujitsu Technology Solutions i ACTION S.A. podpisały umowę dystrybucyjną... (info)

Słabsza passa ultrabooków? SONY chce to zmienić nowym modelem dostępnym w Sferis [24.06.2013] Pomimo mniejszego niż spodziewany udziału ultrabooków w sprzedaży komputerów, ich producenci nie zwalniają tempa i wprowadzają do sprzedaży nowe modele. Do przedpremierowej sprzedaży trafił właśnie Ultrabook firmy SONY... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

Martis Consulting
Ul. Bukowińska 22/lok. 14B
02-702 Warszawa
tel. (22) 244 57 07
http://www.mc.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...