informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Front PRwyświetlone: 1 - 10 z 25

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Mobilvi promuje nowy model Mitsubishi [21.10.2010] Mobilvi realizuje kampanię reklamową w mobilnym internecie dla marki Mitsubishi. Celem działań jest promocja nowego modelu Mitsubishi ASX. Akcja prowadzona jest na zlecenie domu mediowego Starcom... (info)


Nowości w serwisie Superfoto.pl

Nowości w serwisie Superfoto.pl [14.10.2010] Fotolab Superfoto.pl odświeżył wygląd swojej witryny internetowej oraz wprowadził zmiany w funkcjonalności strony. Serwis działa szybciej, jest przejrzysty i łatwiejszy w obsłudze... (info)


Novem realizuje kampanię dla Play

Novem realizuje kampanię dla Play [12.10.2010] Firma Novem wygrała przetarg na kompleksową obsługę programu partnerskiego Play. Celem jest pozyskanie przez operatora nowych klientów za pośrednictwem działań reklamowych w internecie, rozliczanych w modelu „tylko za efekt”... (info)

Giełdowe plany Stanusch Technologies SA [07.09.2010] NWZA Stanusch Technologies SA, krajowego lidera w zakresie rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję, podjęło decyzję o emisji akcji oraz ich wprowadzeniu na NewConnect... (info)


Trzeci Wirtualny Doradca w sektorze bankowym

Trzeci Wirtualny Doradca w sektorze bankowym [11.03.2010] Na nowej witrynie internetowej INVEST – BANKU działa Wirtualny Doradca. To już trzeci chatbot uruchomiony w tym segmencie rynku w Polsce. Wirtualna Ewa została stworzona przez firmę Stanusch Technologies, lidera polskiego rynku chatbotów... (info)


Otwarcie House of Albums w Krakowie - księgarni innej niż wszystkie

Otwarcie House of Albums w Krakowie - księgarni innej niż wszystkie [08.04.2009] Ponad 1500 tytułów albumów z zakresu fotografii, sztuki, architektury, designu, wnętrzarstwa, sportu, filmu, muzyki, turystyki i hobby można kupić w nowej księgarni House of Albums. Sklep działa od kwietnia 2009 roku przy ul. Św. Tomasza 25 w Krakowie... (info)

Wirtualny Doradca opowiada o kartach zbliżeniowych ING [24.03.2009] Od niedawna, internauci mogą porozmawiać na stronach internetowych ING Banku Śląskiego z Wirtualnym Doradcą. Inga opowiada o kartach zbliżeniowych Maestro – nowości w ofercie banku. Ingę stworzyła firma Stanusch Technologies... (info)

Wirtualna Anna doradza na stronie Infornext.pl [17.02.2009] Na witrynie Infornext.pl użytkowników wita wirtualna postać o imieniu Anna. Sympatyczna blondynka została stworzona przez firmę Stanusch Technologies. Anna jest twarzą biura reklamy Infornext.pl... (info)

Ewa - Wirtualny Doradca Wydawnictwa IPM [20.01.2009] Wrocławskie Wydawnictwo IPM uruchomiło na swoich vortalach Wirtualnego Doradcę. Ewa informuje o ofercie i pomaga nawigować po witrynach prowadzonych przez IPM. Wirtualna postać została zrealizowana przez spółkę Stanusch Technologies... (info)

SuperZima2009 w Twoim obiektywie [06.01.2009] Od 6 stycznia można zgłaszać swoje prace do konkursu fotograficznego SuperZima2009, organizowanego przez serwis Superfoto.pl. Zapraszamy do przesyłania zdjęć nawiązujących do zimowej scenerii, sportów i zabaw na śniegu... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Front PR
ul. Goduli 36 p. 312-314
41-712 Ruda Śląska
tel. 602 188 424
http://www.frontpr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...