informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


GlobalBrand Institutewyświetlone: 1 - 10 z 84

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser [23.12.2013] W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej... (info)


Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia!

Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia! [16.12.2013] Święta zbliżają się wielkimi krokami, jednak w tym intensywnym czasie warto znaleźć chwilę na kontemplację otaczającego nas świata, pięknie ozdobionych ulic miast, zaśnieżonych plenerów, a nawet czterech kątów własnego mieszkania... (info)


Transunion zmienia się w Dachser

Transunion zmienia się w Dachser [16.12.2013] Po nieco ponad dziesięciu miesiącach od przejęcia przez Dachser hiszpańskiego spedytora morskiego i lotniczego Transunion, kończy się ich integracja. Od 1 stycznia 2014 roku spółka będzie funkcjonować jako Dachser Spain Air & Sea Logistics, S.A.U... (info)


Dekada współpracy Dachser z AXRO

Dekada współpracy Dachser z AXRO [12.12.2013] Mająca siedzibę w Hamburgu firma AXRO, zajmująca się dystrybucją urządzeń biurowych, korzysta z europejskiej sieci połączeń drobnicowych Dachser już od 10 lat... (info)


Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji

Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji [10.12.2013] Polska, Czechy i Słowacja to kraje sąsiedzkie o dużych podobieństwach historycznych, kulturowych oraz gospodarczych. Są one często traktowane przez międzynarodowe koncerny jako jeden, wspólny rynek, również w odniesieniu do strategii logistycznych... (info)
"Unfinished Sympathy" – oda do życia [05.12.2013] Düne and Sosoa to francuscy artyści, którzy stworzyli dodatkowy i wyjątkowy projekt na zakończenie drugiego sezonu Ten by Fotolia. Ich praca „Unfinished Sympathy” będzie dostępna za darmo w formacie pliku .PSD 10 grudnia na www.tenbyfotolia.com.. (info)


Logistyka produktów dla dzieci

Logistyka produktów dla dzieci [02.12.2013] Innowacyjność produktów, wysoka jakość oraz sprawna dystrybucja to klucz do sukcesu w każdej branży. Szczególnie w przypadku branży artykułów dla dzieci, która obecnie przeżywa w Polsce dynamiczny wzrost... (info)


Czarno-białe wnętrza – zainspiruj się z Fotolią

Czarno-białe wnętrza – zainspiruj się z Fotolią [27.11.2013] Czerń i biel to połączenie ponadczasowe, od lat inspiruje projektantów mody, obecnie coraz śmielej wkracza do wnętrz. Ten elegancki duet nadaje stylu każdemu pomieszczeniu, tworząc oszczędny, ale z pewnością nie nudny klimat... (info)


Dachser otwiera oddział w Indonezji

Dachser otwiera oddział w Indonezji [26.11.2013] Dachser kontynuuje ekspansję dywizji zajmującej się transportem morskim i lotniczym – Air & Sea Logistics. 18 listopada operator logistyczny otworzył nowy oddział w ramach spółki joint venture w Dżakarcie, stolicy Indonezji... (info)


Dachser podsumowuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi

Dachser podsumowuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi [19.11.2013] Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2013, które miało miejsce w dniach 13-14 listopada, odbyło się już po raz szósty. Firma Dachser była jednym ze sponsorów oraz partnerem merytorycznym i organizacyjnym imprezy... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

GlobalBrand Institute
ul. Sarmacka 19
Warszawa
http://www.globalbrand.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...