informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


DreamFactorywyświetlone: 1 - 10 z 24

<< | < | 1 2 3 | > | >>


AutoMapa najczęściej nagradzaną nawigacją GPS!

AutoMapa najczęściej nagradzaną nawigacją GPS! [02.03.2009] Oskar IT dla AutoMapy! AutoMapa otrzymała stetuetkę „Wirtualnego Telefonu” - prestiżową nagrodę przyznawaną za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wyróżniające się na rynku w minionym roku... (info)

300 tysięcy użytkowników AutoMapy! - podsumowanie 2008 roku [15.01.2009] Ponad 100 proc. wzrost sprzedaży w stosunku do 2007 roku, ponad 40 procentowy wzrost przychodów, przekroczona liczba 300 tysięcy użytkowników oraz dynamicznie rosnąca liczba partnerów sprzętowych... (info)


Nowa AutoMapa 5.3 - prowadzi w Nowy Rok!

Nowa AutoMapa 5.3 - prowadzi w Nowy Rok! [31.12.2008] Blisko tysiąc miast w całej Europie przygotowanych w technologii 3D, w tym takie metropolie jak Londyn, Berlin, Rzym czy Paryż. Długo oczekiwane wyszukiwanie po pocztowych kodach adresowych, ponad 400 tysięcy POI i nowe funkcje w panelu nawigacyjnym... (info)


Trak Electronics partnerem AutoMapy

Trak Electronics partnerem AutoMapy [16.12.2008] Producenci AutoMapy oraz Trak Electronics Polska Sp. z o.o., producent i wyłączny dystrybutor urządzeń nawigacyjnych Trak podpisali umowę, na mocy której wybrane nawigacje GPS firmy Trak będą sprzedawane z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa... (info)


Nowe Targeo.mobi – internetowa AutoMapa w każdej komórce!

Nowe Targeo.mobi – internetowa AutoMapa w każdej komórce! [20.11.2008] Wyznaczanie i śledzenie trasy niczym w programie do nawigacji GPS, możliwość zadzwonienia do wybranego punktu użyteczności publicznej wprost z programu i blisko 2 miliony dokładnych, przypisanych do budynków adresów punktowych bazujących na danych AutoMapy... (info)

Co cztery minuty klienci kupują AutoMapę! [19.11.2008] Rekordowe wzrosty sprzedaży, nagrody specjalistów i konsumentów oraz niesłabnąca pozycja najchętniej kupowanego oprogramowania do nawigacji GPS. Już ponad 280 tysięcy klientów zaufało AutoMapie!.. (info)


AutoMapa i NAVTEQ podpisały umowę na dostawy map 44 krajów Europy

AutoMapa i NAVTEQ podpisały umowę na dostawy map 44 krajów Europy [07.11.2008] Aqurat Sp. z o.o. i GEOSYSTEMS Polska Sp. z o.o, producenci wiodącego polskiego systemu do nawigacji GPS AutoMapa, podpisali umowę z firmą NAVTEQ, światowym liderem rynku map dla rozwiązań geolokalizacyjch i nawigacji samochodowej... (info)


AutoMapa 5.2 - z nowymi mapami Navteq i wsparciem CB Radio!

AutoMapa 5.2 - z nowymi mapami Navteq i wsparciem CB Radio! [06.11.2008] Mapy 44 krajów Europy, w tym po raz pierwszy w AutoMapie, niezwykle precyzyjne mapy 43 krajów opracowane przez NAVTEQ – światowego lidera na rynku map nawigacyjnych... (info)


AutoMapa partnerem cyklu „Błękitny 24 – Prosto z Polski”

AutoMapa partnerem cyklu „Błękitny 24 – Prosto z Polski” [29.10.2008] AutoMapa została partnerem cyklu „Błękitny 24 – Prosto z Polski” emitowanego na antenie TVN24. Przez najbliższe sześć miesięcy widzowie TVN24 będą mogli zobaczyć najciekawsze miejsca w Polsce, do których Błękitnego 24 zaprowadziła AutoMapa... (info)


Tysiące przeszolonych kierowców dzięki AutoMapie i PSM!

Tysiące przeszolonych kierowców dzięki AutoMapie i PSM! [20.10.2008] AutoMapa i Polskie Stowarzyszenie Motorowe przeszkoliły tysiące kierowców w ramach zajęć w akademiach jazdy poprawiając bezpieczeństwo na polskich drogach!.. (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

DreamFactory
01-531 Warszawa
Wybrzeże Gdyńskie 2
tel. 022 869 01 48
http://www.sponsoring.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...