informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Aurora Communicationwyświetlone: 1 - 10 z 51

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Prezent na fali

Prezent na fali [04.12.2008] Nie wiesz, co kupić pod choinkę? Jedyny pomysł, jaki przychodzi Ci do głowy, to kolejny niepotrzebny bibelot? W tym roku zaskocz swoją drugą połówkę. Podaruj oryginalny prezent - karnawałowy rejs promem Stena Baltica do Szwecji... (info)


Szwedzki stół wigilijny - na promie

Szwedzki stół wigilijny - na promie [24.11.2008] Pokusa Janssona, gravad lax, senapssill, kiełbasa z renifera… Woń tych dań roznosić się będzie w restauracjach na promie Stena Baltica. Popłyń w świąteczny rejs i rozsmakuj się w szwedzkiej kuchni świątecznej... (info)


Wilkołaki, upiory, duchy i skrzaty na Stena Baltica!

Wilkołaki, upiory, duchy i skrzaty na Stena Baltica! [28.10.2008] Przeżyj upiornie szampański wieczór na morzu! Swoje przybycie potwierdziły już duchy mórz i oceanów! Zapowiedziały, że 31 października na pokładzie promu Stena Baltica będą straszyć wszystkich podróżnych... (info)


Na grzyby i ryby do Blekinge

Na grzyby i ryby do Blekinge [13.10.2008] W październiku w Blekinge (południowa Szwecja) można w słoneczne dni, wybrać się na spacery po lesie, które zaowocują wybornymi przetworami w Twojej spiżarce. Zabierz rodzinę, uzbrójcie się tylko w wygodne buty... (info)


Seboradin Przeciwłupieżowy wyzwoli GO od problemu.

Seboradin Przeciwłupieżowy wyzwoli GO od problemu. [10.09.2008] Masz dość czyszczenia czarnych koszul Twojego mężczyzny ze złuszczonego naskórka? Chcesz, aby Jego włosy były elastyczne i miękkie w dotyku. Wystarczy, że zacznie stosować szampon Seboradin Przeciwłupieżowy. Już po 2 zastosowaniach zobaczycie różnicę... (info)

Marketing szeptany z Inter-Fragrances [10.09.2008] Firma Inter-Fragrances zdecydowała się na wykorzystanie w swojej kampanii marketingowej narzędzia jakim jest marketing szeptany.700 liderek otrzyma produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów... (info)


Seboradin Regenerujący – dogłębnie zregeneruje Twój każdy włos.

Seboradin Regenerujący – dogłębnie zregeneruje Twój każdy włos. [12.08.2008] Przesuszone. Matowe i bez witalności. Tak zazwyczaj wyglądają włosy wystawione na działanie promieni słonecznych. Pomóż im odzyskać zdrowy wygląd. Zastosuj produkty firmy Inter-Fragrances i odżyw swoje włosy... (info)


Nowość – maski Nano Effect

Nowość – maski Nano Effect [28.07.2008] Nowość firmy Inter-Fragrances. Pierwsza kuracja do włosów oparta na nanotechnologii. Trzy maski Nano Effect: przeciwłupieżowa, regenerująca i przeciw wypadaniu włosów od czerwca dostępne są w aptekach na terenie całego kraju... (info)


Słońca nie wyłączysz…,ale możesz włączyć kurację do włosów

Słońca nie wyłączysz…,ale możesz włączyć kurację do włosów [12.06.2008] Za oknem coraz więcej słonecznych dni. To znak, że lato zbliża się wielkimi krokami. Czy pomyślałaś, jak będą wyglądały Twoje włosy po ekspozycji na słońce. Zastosuj kurację Inter-Fragrances przygotowaną na letnie dni... (info)


Prom zacumuje… w centrum Gdyni!

Prom zacumuje… w centrum Gdyni! [12.06.2008] W poniedziałek, 16 czerwca br. prom Stena Baltica zacumuje przy nabrzeżu Molo Południowego (Skwer Kościuszki) i otworzy swe pokłady dla wszystkich zwiedzających... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Aurora Communication

Aurora Communication
01-875 Warszawa
ul. Zgrupowania "Żmija" 12
tel. 022 877 39 43
http://www.aurora-comm.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...