informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Core PRwyświetlone: 1 - 10 z 940

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki

Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki [23.12.2013] Zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań. Co było dobre w minionych miesiącach, czego nie udało się osiągnąć, jak będzie wyglądał kolejny rok - to pytania, które stawiamy sobie w tym okresie... (info)


Pierwsze wspólne Święta

Pierwsze wspólne Święta [23.12.2013] Tradycyjne Święta zazwyczaj co roku odbywają się podobnie – jest to czas by spotkać się z rodziną, porozmawiać, pokolędować. Jednak ten czas wygląda zupełnie inaczej gdy w rodzinie pojawi się nowa, malutka osoba... (info)


Jaki będzie finansowy rok 2014?

Jaki będzie finansowy rok 2014? [18.12.2013] Dzisiaj już wiemy, że rok ten będzie pozostawał, podobnie jak obecny, pod wpływem deficytu i długu publicznego. Mam spore wątpliwości i nie ufam zapewnieniom naszych władz o bezpiecznym budżecie... (info)


Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę?

Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę? [17.12.2013] Okres przedświąteczny to zbliżający się czas najważniejszej kolacji w roku. Każdy pragnie by był to moment wyjątkowy. Gospodynie robią świąteczną listę zakupów, wszyscy rozmyślają nad świątecznymi prezentami, które przyniosą radość naszym bliskim... (info)


Kupuj z głową, czyli świąteczne zakupy bez stresu

Kupuj z głową, czyli świąteczne zakupy bez stresu [13.12.2013] Udane zakupy bez stresu - jak to zrobić? Poniżej kilka wskazówek i rad, jak w okresie świątecznym kupić prezent, który okaże się strzałem w dziesiątkę i będzie służył obdarowywanemu przez długi czas... (info)


Jak uzyskać dofinansowanie z gminy na usunięcie azbestu?

Jak uzyskać dofinansowanie z gminy na usunięcie azbestu? [12.12.2013] W ramach przyjętego przez rząd programu utylizacji azbestu, do 2032 roku należy wymienić wszystkie dachy pokryte tym szkodliwym dla zdrowia i środowiska materiałem... (info)

Najczęstsze kontuzje pracowników biurowych [11.12.2013] Mogłoby się wydawać, że osoby pracujące umysłowo, spędzające często więcej niż osiem godzin dziennie w biurze, nie są narażone na kontuzje fizyczne. Wbrew pozorom jednak, statyczny tryb pracy może mieć bardzo negatywny wpływ na organizm człowieka... (info)


Po kredyt warto iść do pośrednika

Po kredyt warto iść do pośrednika [10.12.2013] Naturalnym jest, iż decyzja o kredycie powinna być przemyślana, a sam cel zaciągnięcia mocno uargumentowany. Czy jednak posiadamy dość wiedzy, by z pełnym przekonaniem móc wybrać najlepszą ofertę? Naturalnie, że nie... (info)


Jak manipuluje się statystyką PKB per capita

Jak manipuluje się statystyką PKB per capita [10.12.2013] Mamy już grudzień, za niedługo będziemy podsumowywać bieżący rok i układać plany na przyszły. Na szczęście, ten bieżący, nie wygląda najgorzej. Coraz więcej pojawia się symptomów świadczących o tym, że w gospodarce zachodzą zmiany na lepsze... (info)

Zabezpiecz elewacje przed uszkodzeniem mechanicznym [04.12.2013] Grad z nieba, spadająca gałąź – to tylko nieliczne z niespodziewanych przypadków mogące dość poważnie uszkodzić elewację budynku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Core PR

Core PR
Genewska 18
03-963 Warszawa
tel. 22 402 96 10
fax. 22 402 96 20
http://www.corepr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...