informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Mediademwyświetlone: 1 - 10 z 30

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Złoto dla Magnolia Park w konkursie MAXI Awards

Złoto dla Magnolia Park w konkursie MAXI Awards [06.04.2009] Wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park zdobyło prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie MAXI Awards organizowanym przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC)... (info)

Piotr Kupicha - lider zespołu „FEEL” gościem Magnolia Park [10.03.2009] W najbliższy czwartek 12 marca, o godz. 17.00, w Magnolia Park odbędzie się spotkanie z Piotrem Kupichą - liderem grupy „FEEL”, jednym z najbardziej popularnych zespołów polskiej sceny muzycznej... (info)


Noc Zakupów w Magnolia Park

Noc Zakupów w Magnolia Park [29.01.2009] W piątek, 30 stycznia, od godziny 21.00 Magnolia Park zaprasza na trzecią już Noc Zakupów, której tematem przewodnim będą podróże. Dwie poprzednie edycje – w czerwcu i październiku 2008 roku – przyciągnęły do Magnolii w sumie 31 500 gości... (info)

To trzeba zobaczyć w Magnolia Park [26.01.2009] Magnolia Park ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową wystawę tradycyjnych szopek bożonarodzeniowych prosto z Krakowa. Te wspaniałe dzieła sztuki można będzie podziwiać przez cały grudzień aż do 11 stycznia 2009 roku... (info)


Orientalny festiwal w Centrum Maximus

Orientalny festiwal w Centrum Maximus [15.10.2008] W najbliższy weekend Centrum Maximus zaprasza wszystkich Klientów na „Orientalny Festiwal”. Goście Centrum będą mogli podziwiać wyroby z Dalekiego Wschodu, nabyć tradycyjne orientalne dania, a także wziąć udział w lekcji Tai-Chi... (info)


Jesienne barwy w Centrum Maximus

Jesienne barwy w Centrum Maximus [24.09.2008] Jesień wkrótce! Jak co roku wraz z nadejściem nowego sezonu projektanci mody starają się zaskoczyć nas niezwykłymi kolekcjami. Szczególnie duży wybór najnowszych jesiennych kolekcji dostępny jest w hali D, w Centrum Maximus... (info)


Maximus Showroom

Maximus Showroom [11.07.2008] W CHH Maximus Fashion International wraz z nadejściem nowego sezonu jesienno - zimowego zostanie otwarty Showroom - salon prezentacji i kontraktacji krajowych oraz zagranicznych kolekcji mody, który udostępniany będzie przez cały rok firmom ze świata mody... (info)


Strefa MaxiMarka - innowacyjny koncept CHH Maximus Fashion International

Strefa MaxiMarka - innowacyjny koncept CHH Maximus Fashion International [25.06.2008] W Centrum Maximus trwa komercjalizacja dwóch nowych hal - E i F. Mając na uwadze korzyści biznesowe przyszłych najemców oraz komfort Klientów, właściciel Centrum, wprowadził w hali E nowatorskie rozwiązania w zakresie komercjalizacji... (info)


Światowy Dzień Krwiodawstwa we wrocławskim CH Borek, Dąbrówka i Skorosze

Światowy Dzień Krwiodawstwa we wrocławskim CH Borek, Dąbrówka i Skorosze [23.06.2008] W sobotę, 28 czerwca, z okazji Światowego Dnia Krwiodawstwa w CH Borek - Wrocław, Dąbrówka - Katowice oraz Skorosze w warszawskim Ursusie odbędzie się akcja zbiórki krwi... (info)

Światowy Dzień Krwiodawstwa w centrach zarządzanych przez firmę Cefic [12.06.2008] Z okazji przypadającego w sobotę, 14 czerwca, Światowego Dnia Krwiodawstwa w siedmiu centrach handlowych zarządzanych przez firmę Cefic, należącą do Simon Ivanhoe, odbędzie się akcja zbiórki krwi... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Mediadem
ul. Kołobrzeska 34
02-923 Warszawa
http://www.mediadem.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...