informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


AMP MediaAMP Media Grupa AMP Media to jedna z agencji interaktywnych w Polsce, najdłużej działających na rynku internetowym i nowych technologii - od 1999 r. Kompleksowa obsługa klienta w obszarze Internetu, oferowana przez AMP Media, obejmuje doradztwo, kreację i rozwiązania technologiczne, tworzenie systemów e-commerce (np.www.bron.pl, www.vtrip.pl) oraz wsparcie marketingowe. Z usług agencji skorzystało wiele firm i instytucji, są to m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej, Lufthansa Polska, eBay Polska, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Polska Agencja Prasowa, OutletMeblowy.pl, Beskidzki Dom Maklerski, Sanimex.pl, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, TotalMoney.pl, Broń.pl. VTrip.pl.

wyświetlone: 1 - 10 z 47

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Pomysł na wyjątkowy prezent na święta

Pomysł na wyjątkowy prezent na święta [14.12.2011] Nieodłącznym elementem nadchodzących świąt są prezenty. Często jednak brakuje pomysłu na ciekawy i oryginalny upominek. Osobom niezdecydowanym i poszukującym z pomocą przychodzi portal internetowy Świąteczne Centrum Prezentów „Gwiazdka 2011”... (info)


Meble za 1,5 mln w zakupach grupowych

Meble za 1,5 mln w zakupach grupowych [08.11.2011] OutletMeblowy.pl – jeden z największych internetowych sklepów z ekskluzywnymi meblami i artykułami wyposażenia wnętrz – przygotował ciekawą ikonografikę obrazującą ideę zakupów grupowych... (info)


Twoja firma tam gdzie Ty – Storino.pl dla biznesu

Twoja firma tam gdzie Ty – Storino.pl dla biznesu [07.10.2011] Polska chmura, produkt wrocławskiej firmy SkyStorage - Storino.pl przygotowało dla klientów biznesowych unikalne rozwiązania oparte o technologię Cloud Computing... (info)


OutletMeblowy.pl w

OutletMeblowy.pl w "Czterech Kątach" [19.09.2011] OutletMeblowy.pl zwiększa zasięg swych akcji promocyjnych. W tym miesiącu rozpoczął współpracę z popularnym magazynem „Cztery Kąty”. Tym samym, tuż obok szerokich działań w Internecie, sklep zaprezentuje się także offline... (info)

OutletMeblowy.pl wietrzy swe magazyny [05.09.2011] OutletMeblowy.pl - jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z meblami oraz artykułami wyposażenia wnętrz, organizuje w dniach 16. i 17. września imprezę wyprzedażową pod hasłem „Wietrzenie magazynów”... (info)


Storino.pl już na iPhone

Storino.pl już na iPhone [01.09.2011] Polska chmura Storino.pl już współdziała z telefonem iPhone. To kolejny krok w dynamicznym rozwoju aplikacji wirtualnego dysku wrocławskiej firmy SkyStorage... (info)


Storino.pl dla Androida

Storino.pl dla Androida [04.08.2011] Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, polska chmura Storino.pl wdrożyła aplikację umożliwiającą współdziałanie z telefonami komórkowymi wyposażonymi w systemem Android... (info)


Bron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com

Bron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com [01.08.2011] Grupa AMP Media przygotowała i wdrożyła w sklepie internetowym Bron.pl nowoczesną aplikację opartą o ideę Q&A – pytania i odpowiedzi i serwis społecznościowy Facebook.com... (info)

Kojąca moc dźwięków [26.07.2011] Serwis społecznościowy www.mojabobostrona.pl przygotował kolejny upominek dla najmłodszych dzieci. To zestaw BoboDźwięków – łagodnych odgłosów natury do ściągnięcia za darmo... (info)

Letnia wyprzedaż z dostawą gratis na OutletMeblowy.pl [21.07.2011] Rabaty nawet do 70% oferuje OutletMeblowy.pl, jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z meblami oraz artykułami wyposażenia wnętrz, w ramach trwającej letniej wyprzedaży... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

AMP Media

AMP Media
ul. Dubois 32
44-100 Gliwice
tel/fax: (032) 230 73 09
http://www.ampmedia.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...