informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Pawłowicz i Partnerzywyświetlone: 1 - 10 z 15

<< | < | 1 2 | > | >>

EURO 2008 na żywo z betsson.com! [14.05.2008] Betsson.com ogłosił wielki konkurs związany z EURO 2008. Do wygrania są pakiety wycieczkowe, które umożliwią obejrzenie jednego z trzech meczy naszej drużyny. Pierwsze losowanie szczęśliwców odbędzie się już 15 maja br... (info)

Toskania – Ukryte Pragnienia! [03.10.2007] W dn. 25-29.09 odbyła się impreza „Toskania, ukryte pragnienia” będąca jednym z elementów promocji tego regionu. Grono gości uświetnione było udziałem gwiazd, jak Grażyna Wolszczak, Jarosław Jakimowicz, Aleksandra Kwaśniewska, Marek Kościkiewcz i wilu innych... (info)

Bookmacherzy w roli socjologów! [12.09.2007] Betsson.com jako pierwszy umieścił w swoim serwisie zakłady dotyczące wyborów do Sejmu RP. Wobec dużych rozbieżności sondaży, pojawiających się niemal codziennie, wiedzę odnośnie spodziewanych wyników można będzie czerpać z serwisów bookmacherskich... (info)

Wielka burza na Wiejskiej? [06.09.2007] 7 września 2007 roku obędzie się głosowanie dotyczące samorozwiązania Sejmu RP. Wszyscy żyją tym tematem: czy do głosowania dojdzie, jaki będzie jego ewentualny wynik. Betsson.com, jako pierwszy, umieścił na swoich stronach zakłady związane z tą tematyką... (info)

W Inkubatorze Technologii rodzi się bezpieczeństwo! [06.09.2007] Inkubator Technologii, przedsięwzięcie TechnoPortu, oficjalnie rozpoczął współpracę ze Stowarzyszeniem Integracja Przedsiębiorczość Edukacja. Głównym celem podjętych działań jest wsparcie zadań nałożonych na państwo Ustawą o Zarządzaniu Kryzysowym... (info)

Betsson broni swoich klientów i żąda uczciwej rywalizacji sportowej! [30.07.2007] Betsson.com odwołał wszystkie zakłady w klasyfikacji generalnej Tour de France. W przypadku zakładów dotyczących 2 minionych etapów: wygrane zostaną wypłacone także tym, którzy typowali jako zwycięzcę kolarza, który przyjechał jako drugi... (info)

Jak zostać nowym Abramowiczem na ChampionCM.com! [27.07.2007] Serwis www.ChampionCm.com, który własnie wystartował daje każdemu swojemu Użytkownikowi 10 milionów Euro do wydania na zakup zawodników polskiej ligi! Niestety pieniądze są wirtualna ale zawodnicy i zabawa jak najbardziej realna!.. (info)

Piotr Gruszka i Agata Mróz zaufali Betsson.com! [24.07.2007] Największe gwiazdy światowej siatkówki zaufały Betsson.com i od 10 lipca 2007 są ambasadorami tej marki! Piotr Gruszka oraz Agata Mróz zgodzili się oficjalnie reprezentować Betsson.com... (info)

W Inkubatorze Technologii rozpoczęło się wykluwanie! [24.07.2007] Inkubator Technologii, przedsięwzięcie TechnoPortu, oficjalnie rozpoczął realizację zadań, do których go stworzono. W lipcu podpisane zostały umowy z pierwszymi firmami, które od tej pory będą mogły rozwijać się w oparciu o pomoc pozyskaną w Inkubatorze... (info)

53 mln euro dla Warszawskiego Parku Technologicznego [12.07.2007] Warszawski Park Technologiczny, nowoczesne centrum badawczo-rozwojowo-biznesowe stolicy, decyzją Rady Ministrów otrzymał z funduszy europejskich z Programu Innowacyjna Gospodarka wsparcie dla projektu o wartości 53 mln euro... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Pawłowicz i Partnerzy
01-224 Warszawa
ul. J. Bema 65
tel. 022 323 76 31
http://www.pawlowicz.eu
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...