informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Plus Communication Sp. z o.o.Plus Communication Sp. z o.o. Plus Communication jest agencją / oginwem PR wchodzącą w skład grupy Firmy Reklamowej Kuc. Specjalizuje się w działaniach kreujących i wzmacniających wizerunek marki produktów, usług, firm i ruchów społecznych. Bazując na bliskiej współpracy i zaufaniu, Plus Communictaion oferuje wieloaspektowe doradztwo w zakresie planowania, realizacji i oceny działań z zakresu brandingu i PR.

Plus Communication zapewnia kompleksowy zespół narzędzi i technik PR służących:
· stworzeniu spójnego ze strategią biznesową systemu pozycjonowania marki,
· opracowaniu i wdrożeniu metod efektywnego zarządzania marką,
· szkoleniu pracowników, doboru instrumentów,
· zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

Zarządzanie marką
W Plus Communication niezłomnie wierzymy w siłę marek, ponieważ nadają ton rzeczywistości, kształtują gusta i postawy. Pomagamy naszym klientom rozwijać i chronić silne marki oraz promować nowe wśród konsumentów, klientów i środowiska opiniotwórczych.
Budujemy strategie komunikacji zapewniające efektywną realizację celów marketingowych, wzmacniające wizerunek, świadomość i lojalność wobec marki.

Relacje z mediami
W jaki sposób pozyskać uwagę mediów dla informacji przekazywanych przez firmę? Jak sprawić, żeby komunikat nie został zignorowany przez dziennikarzy? Co zrobić, aby w trudnych chwilach media były po stronie firmy?
Nasze relacje z dziennikarzami bazują na zrozumieniu potrzeb i charakteru ich pracy oraz trafnej ocenie zainteresowań i oczekiwań czytelników. Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania redakcji, stylu wypowiedzi, szczegółowego profilu odbiorców służy naszym klientom w efektywnej prezentacji swoich idei i celów.

Zarządzanie kryzysowe
W nagłych przypadkach kryzysowych, które mogą przydarzyć się każdej firmie, podejmujemy odpowiednie procedury obejmujące scenariusze, plany i realizację działań antykryzysowych. Przy długofalowej współpracy przygotowujemy hipotetyczne sytuacje, w których nasz klient mógłby się znaleźć oraz plany i techniki działania w takich okolicznościach.

Portfolio / Zaufali nam – Mennica Polska S.A., DNS Polska, Silesia City Center, Trigranit Development Polska

wyświetlone: 1 - 10 z 107

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Koncert WU-HAE, artyleryjskie wystrzały - WOŚP w Bonarce! [27.12.2013] Moc, energia, gorące serca! Armatnie salwy, mocny rock i dobroczynność! - te słowa najlepiej opisują to, co będzie się dziać 12 stycznia w Bonarce. Moc pozytywnej zabawy znów porwie tłumy, by ratować zdrowie i życie dzieci i seniorów... (info)

Ognia! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zbiórka w Bonarce! [20.12.2013] Gdy przed Bonarką będzie można usłyszeć wystrzały i sygnały wjeżdżających starodawnych ambulansów, zapewne wielu pomyśli: „To jakieś szaleństwo!”. Nie będzie w błędzie, bo tak 12 stycznia zacznie się szaleństwo dobroczynności, czyli 22. finał WOŚP... (info)

Poczuj formę na zimę: otwarcie Martes Sport w Bonarce [11.12.2013] Coraz bliżej do zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, później czekają nas Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz w siatkówce mężczyzn. Dzięki otwarciu w Bonarce sklepu Martes Sport (13 grudnia), sami będziemy mogli podszlifować swą formę... (info)


Nowe restauracje i coraz szersza karta dań w Bonarce

Nowe restauracje i coraz szersza karta dań w Bonarce [10.12.2013] Niech smakosze pizzy oraz smaków orientalnych szykują się na nie lada ucztę. Już za kilka dni w Bonarce otworzą się Pizza Dominium oraz Sevi Oriental. Oba lokale stanowić będą doskonałą wymówkę, by po raz kolejny odwiedzić Bonarkę... (info)


Powrót choinki i paczek dla dzieci

Powrót choinki i paczek dla dzieci [09.12.2013] Mieszkańcy katowickiego osiedla Dębowe Tarasy, inwestycji austriackiej firmy IMMOFINANZ Group, przygotowują paczki świąteczne dla podopiecznych z katowickiej świetlicy „Szansa dla każdego" oraz Domu Aniołów Stróżów w Katowicach-Załężu... (info)

Prezenty prosto z Prowansji tylko w Bonarce [05.12.2013] W przedświątecznym okresie każdy pochłonięty jest przygotowywaniem prezentów dla swoich bliskich. Tymczasem drogeria L’Occitane wraz z Bonarką przygotowały podarunki tym, którzy ten czas spędzają w sklepach i nie mają czasu pomyśleć o sobie... (info)


Św. Mikołaj i elfy w Bonarce… już drugi raz!

Św. Mikołaj i elfy w Bonarce… już drugi raz! [04.12.2013] Nie lada gratka dla wszystkich grzecznych dzieci! Święty Mikołaj wraz z wesołą gromadką elfów postanowił po raz drugi zawitać do Bonarki. I tym razem zostaną tam na dłużej... (info)


Wielkie tłumy na otwarciu Galerii Renova!

Wielkie tłumy na otwarciu Galerii Renova! [04.12.2013] W ubiegłą sobotę, 30 listopada, warszawska Galeria Renova (znana do niedawna jako Galeria Rembielińska) przeżywała prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą imprezy inaugurującej otwarcie odmienionego wizualnie centrum... (info)

Skocz na pocztę… do Bonarki! [02.12.2013] Od dziś i tak bogaty już serwis dodatkowych usług i udogodnień w Bonarce poszerzył się o kolejną pozycję. W krakowskim centrum handlowym działa placówka Poczty Polskiej... (info)


Wielka impreza w Galerii znanej dotychczas jako Rembielińska

Wielka impreza w Galerii znanej dotychczas jako Rembielińska [29.11.2013] Modelki z najpopularniejszego programu modowego, koncert Ani Wyszkoni, Andrzej Sołtysik i konkursy dla Klientów – takie atrakcje przygotowała Galeria Rembielińska, która 30 listopada w trakcie hucznej imprezy oficjalnie zmieni się w Galerię Renova... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Plus Communication Sp. z o.o.

Plus Communication Sp. z o.o.
ul. Szablowskiego 3 / LU IV
30-127 Kraków
Tel. 012 622 87 89
Fax: 012 622 87 88
http://www.pluscommunication.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...