informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


inplusPRwyświetlone: 1 - 10 z 243

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


ŚWIĘTA - ZRÓB TO SAM

ŚWIĘTA - ZRÓB TO SAM [30.12.2013] Wielki krokami zbliżają się święta, a wraz z nimi niepowtarzalna atmosfera, zapach pierników oraz pięknie przystrojone domy. Jak przygotować niepowtarzalne dekoracje świąteczne? Najlepiej wykonać je samodzielnie... (info)


OŚWIETLENIE W SALONACH MEBLOWYCH – SALON AGATA MEBLE

OŚWIETLENIE W SALONACH MEBLOWYCH – SALON AGATA MEBLE [30.12.2013] W połowie sierpnia został otwarty nowy salon AGATA MEBLE w Krakowie, dla którego firma TRILUX przygotowała kompleksowy projekt oświetlenia... (info)


Oświetlenie szlifierni i biura – realizacja Trilux Polska

Oświetlenie szlifierni i biura – realizacja Trilux Polska [30.12.2013] Jak zaoszczędzić na energii elektrycznej pobieranej przez system oświetlenia bez obniżenia komfortu pracy w przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym? Takie wyzwanie stanęło przed firmą Trilux gdy podjęła się realizacji projektu dla FAMOT Pleszew... (info)


Szybka kawa na mieście - pić czy nie pić?

Szybka kawa na mieście - pić czy nie pić? [09.12.2013] Przy codziennym braku czasu, pośpiechu i nadmiernej liczbie obowiązków, znalezienie chwili na łyk pobudzającej kawy staje się wyzwaniem. Coraz większą popularność zdobywają te dostępne na wynos i wydawane w automatach sprzedających... (info)


Mięso oświecone za 14 zł

Mięso oświecone za 14 zł [28.11.2013] Jest mało towarów, dla których odpowiednia ekspozycja byłaby tak ważna, jak w wypadku mięsa i wędlin... (info)


Budownictwo energooszczędne, a stolarka okienna

Budownictwo energooszczędne, a stolarka okienna [28.11.2013] Mniejsze zapotrzebowanie na energię, lepszy mikroklimat w poszczególnych pomieszczeniach, a w rezultacie zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Zalet budownictwa energooszczędnego można wymienić jeszcze wiele... (info)


Andrzejki dla dzieci

Andrzejki dla dzieci [28.11.2013] Zabawa andrzejkowa dla dzieci? Dlaczego nie? Jak przygotować takie tematyczne przyjęcie i zmodyfikować znane zabawy, podpowiada Marzanna Raczkiewicz, ekspert z firmy MERplus... (info)


Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku

Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku [14.11.2013] Głośna praca – szum, gwizdy, bulgotanie wody i nierównomierne oddawanie ciepła, to główne oznaki zapowietrzenia grzejników... (info)

Spojrzenie w przyszłość [14.11.2013] Futuryzm, jako trend w projektowaniu wnętrz, zdobywa coraz większą popularność. Co ciekawe cieszy się uznaniem nie tylko wśród świadomych wielbicieli sztuki, ale również osób szukających alternatywy dla tradycyjnego wystroju łazienki... (info)


Umorzenie zaległości w składkach ZUS tylko na określonych zasadach

Umorzenie zaległości w składkach ZUS tylko na określonych zasadach [14.11.2013] O ogólnych zasadach dotyczących obowiązującej od 15 stycznia abolicji składek ZUS mówiło się sporo. Są jednak kwestie, które budzą pewne wątpliwości wśród samych zainteresowanych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

inplusPR

inplusPR
ul. Kaszubska 8 lok.8
50 - 215 Wrocław
tel. (071)328 74 71-72
fax. (071) 328 74 61
http://www.inpluspr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...