informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Pegasus Public RelationsPegasus Public Relations Pegasus Public Relations działa na polskim rynku od 1998 r. Pegasus jest agencją typu "full service", co oznacza, że oferuje wszystkie formy usług z zakresu public relations. Od kliku lat zaliczamy się do grona największych agencji PR w Polsce. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji prowadzących działania w zakresie PR produktowego dla szeroko pojętej branży budowlanej i FMCG. Świadczymy usługi dla firm i instytucji z różnorodnych obszarów rynku.

wyświetlone: 1 - 10 z 1005

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Ponad 50 tys. inwestycji dzięki dotacjom solarnym!

Ponad 50 tys. inwestycji dzięki dotacjom solarnym! [22.11.2013] Już ponad 50 tys. inwestycji zrealizowano dzięki dotacjom do systemów solarnych. Program dopłat do kolektorów jest organizowany przez NFOŚiGW, który ma jeszcze do rozdysponowania ponad 120 milionów złotych... (info)


Altro – Zrównoważony rozwój krok po kroku. Bezpieczne podłogi dla sektora publicznego

Altro – Zrównoważony rozwój krok po kroku. Bezpieczne podłogi dla sektora publicznego [29.10.2013] Firma Altro postawiła wysoko poprzeczkę producentom podłóg, łącząc wysokiej jakości efekt końcowy z ekologiczną produkcją. Z powodzeniem prowadzi program: Zrównoważony Rozwój krok po kroku oparty na trzech filarach zrównoważonego rozwoju... (info)


Trochę winylu doda stylu

Trochę winylu doda stylu [10.10.2013] Polichlorek winylu, występujący pod nazwą PCW, ma szerokie spektrum zastosowania na budowie. Produkty wykonane przy użyciu tego materiału są dostępne od przeszło dwudziestu lat, mimo to wciąż niewiele wiemy o jego zaletach i właściwościach... (info)

Zmiany w dofinansowaniach solarnych korzystniejsze dla kolektorów płaskich [08.10.2013] 1 października br. weszły w życie zmiany przepisów regulujących dopłaty do kredytów na systemy solarne. Teraz środki wyliczane są na podstawie powierzchni czynnej kolektora, a nie jak to było dotychczas powierzchni całkowitej (brutto)... (info)


Program lojalnościowy na Litwie i w Estonii dla Panasonic Polska

Program lojalnościowy na Litwie i w Estonii dla Panasonic Polska [25.09.2013] Agencja reklamowa Pegasus Advertising rozpoczęła realizację programu lojalnościowego w krajach nadbałtyckich dla Panasonic Polska... (info)


Koniec ze zwrotem VAT za materiały budowlane przeznaczone do remontu

Koniec ze zwrotem VAT za materiały budowlane przeznaczone do remontu [25.09.2013] Budujesz albo remontujesz dach? Lepiej się pośpiesz, bo zwrot VAT za materiały budowlane będzie obowiązywał tylko do końca 2013 roku!.. (info)


Dachówki inspirowane naturą

Dachówki inspirowane naturą [11.09.2013] Przyroda stanowi źródło niewyczerpanych inspiracji dla inżynierów i wynalazców.Jednym z powszechnie stosowanych rozwiązań jest dachówka płaska o nazwie karpiówka, pokrywająca spadziste dachy na całym świecie... (info)


Chłodniej w upały, cieplej w zimie

Chłodniej w upały, cieplej w zimie [29.08.2013] Nadmierne temperatury w lecie to czas, w którym przypominamy sobie jak bardzo tęsknimy za zimą. Szczególnie jeśli właśnie urządziliśmy pokój na poddaszu, a na zewnątrz panuje 30 stopniowy upał... (info)


Błyskotliwa technologia

Błyskotliwa technologia [20.08.2013] Marka BRAAS stawia na połysk ponieważ wie, że wygląd również ma znaczenie, dlatego jej betonowe dachówki są nie tylko trwałe, ale i pięknie się błyszczą na wzór swoich ceramicznych sióstr... (info)


Beton jakiego nie znacie

Beton jakiego nie znacie [01.08.2013] Zachwyca możliwościami zarówno pod kątem technicznym, jak i estetycznym. Beton to materiał sprawdzony, modny oraz, co jest w dzisiejszych czasach nie bez znaczenia - ekologiczny... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Pegasus Public Relations

Pegasus Public Relations
ul. Korfantego 8a
01-496 Warszawa
+48 22 877 22 18
http://www.pegasus.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...