informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 91 - 100 z 70193

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>


Otoczeni naturalnym pięknem – systemy ogrodzeń Antara firmy Polbruk

Otoczeni naturalnym pięknem – systemy ogrodzeń Antara firmy Polbruk [20.12.2013] Urok powierzchni wykonanych na wzór materiałów dostępnych w przyrodzie stanowi doskonałe uzupełnienie ogrodowych kompozycji. Z tego właśnie powodu, to natura stała się inspiracją do stworzenia kompleksowego systemu ogrodzeń Antara firmy Polbruk... (info)


REKRUTACJA POPRZEZ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

REKRUTACJA POPRZEZ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE [20.12.2013] Według przebadanych przez Michael Page 3800 pracowników sektora finansowego na świecie poszukiwanie zatrudnienia poprzez media społecznościowe, nawet te specjalizujące się w kontaktach biznesowych, jak LinkedIn, czy Goldenline nie jest skuteczne... (info)


Kaspersky Internet Security uzyskuje rewelacyjny wynik w niezależnym teście usuwania malware

Kaspersky Internet Security uzyskuje rewelacyjny wynik w niezależnym teście usuwania malware [20.12.2013] Kaspersky Internet Security 2014, produkt bezpieczeństwa przeznaczony dla użytkowników domowych, uzyskał najlepsze wyniki w teście Malware Removal Test przeprowadzonym w październiku i listopadzie przez niezależne laboratorium AV-Comparatives... (info)


Konik na biegunach z płyty MFP

Konik na biegunach z płyty MFP [20.12.2013] Niemal zawsze jest w okolicy jakiś przyszły kawalerzysta lub kawalerzystka, którym można sprawić przyjemność własnym rumakiem na biegunach. Prosty przepis jak samodzielnie wykonać konika z płyty MFP znajdziemy na blogu Designerer... (info)

Innowacje to nasza przyszłość [20.12.2013] Wszelkie innowacje są wynikiem ludzkiej działalności i kreatywności i także my decydujemy o tym, czy pewne z nich mają rację bytu czy też nie... (info)


Podłoga dwuwarstwowa – elegancko i funkcjonalnie przez lata

Podłoga dwuwarstwowa – elegancko i funkcjonalnie przez lata [20.12.2013] Podłogi drewniane to wyjątkowo szlachetne i eleganckie rozwiązanie. Wybór podłogi to jednak decyzja na lata. Warto więc wybrać produkt nie tylko piękny, ale także nowoczesny i praktyczny... (info)

Świąteczna promocja Meritum Banku: 6-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc. [20.12.2013] Meritum Bank wprowadza specjalną ofertę 6-miesięcznej lokaty o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku. Depozyt można założyć tylko w dniach 20-23 grudnia na stronie internetowej Banku oraz w systemie bankowości elektronicznej... (info)


ADAM-6052 - Inteligentny moduł 8 wejść oraz 8 wyjść cyfrowych z obsługą protokołu Modbus/TCP

ADAM-6052 - Inteligentny moduł 8 wejść oraz 8 wyjść cyfrowych z obsługą protokołu Modbus/TCP [20.12.2013] ADAM-6052 to zdalny moduł I/O firmy Advantech wyposażony w 8 wejść oraz 8 wyjść cyfrowych. Komunikacja jednostki nadrzędnej (komputera, sterownika itd.) z modułem odbywa się z wykorzystaniem standardowego protokołu Modbus/TCP... (info)


Nowość od FC Solidarność - Toffino o smaku śmietankowym

Nowość od FC Solidarność - Toffino o smaku śmietankowym [20.12.2013] FC Solidarność, należąca do Colian SA, rozszerzyła asortyment cukierków marki Toffino o nowy smak, Toffino o smaku śmietankowym. Mleczne toffi z kremem o smaku śmietankowym są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od listopada br... (info)

Rozszerzenie zarządu CTPartners [20.12.2013] CTPartners S.A. spółka z Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix, lider szkoleń i doradztwa z obszaru zarządzania IT informuje, że 5 grudnia 2013 roku Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę o zmianie składu zarządu CTPartners... (info)


<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...