informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 81 - 90 z 70193

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

TOKARKA RAFAMETU WKRÓTCE TRAFI DO CHILE [20.12.2013] Już niebawem wyprodukowana w RAFAMECIE tokarka karuzelowa typu KCI 500N trafi do Chile. Maszyna pozytywnie przeszła odbiór wstępny i przygotowywana jest do wysyłki... (info)


Karnawałowe menu z Ryżem Basmati Britta

Karnawałowe menu z Ryżem Basmati Britta [20.12.2013] Karnawał-czas tańca, nieokiełznanej zabawy oraz wyśmienitego menu. Pełen radosnej energii początek nowego roku inspiruje do kulinarnych poszukiwań. Marka Britta prezentuje Ryż Basmati, stanowiący wspaniałe uzupełnienie dań o egzotycznym charakterze... (info)


Pyszne i zdrowe śniadanie – Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove

Pyszne i zdrowe śniadanie – Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove [20.12.2013] Odkąd w Polsce pojawiły się super- i hipermarkety trwa dyskusja, które produkty mięsne bezpieczniej kupować – te pakowane próżniowo czy tradycyjnie krojone i podawane przez sprzedawcę. W każdym przypadku znaleźć można zarówno plusy, jak i minusy... (info)


Wybór bloczków z betonu komórkowego - na co zwrócić uwagę?

Wybór bloczków z betonu komórkowego - na co zwrócić uwagę? [20.12.2013] Bardzo dobre właściwości użytkowe bloczków z betonu komórkowego sprawiają, że jest to popularny materiał, który coraz częściej wykorzystuje się do budowy ścian konstrukcyjnych czy działowych... (info)

Świąteczne sposoby na dobrą zabawę i oszczędności [20.12.2013] Zbliżające się Święta to dla wielu coroczny okres większych wydatków. By nie były one udręką dla naszego portfela, warto wykorzystać kilka sprawdzonych sposobów na oszczędzanie... (info)


Nowość! Program doboru szkła online od Guardian

Nowość! Program doboru szkła online od Guardian [20.12.2013] Wybór odpowiedniego szkła oraz jego parametrów wymaga wiedzy technicznej oraz narzędzi, pozwalających olą na dokonanie właściwych obliczeń... (info)


Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award

Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award [20.12.2013] Zaprojektuj roletę przyszłości i weź udział w I edycji konkursu VELUX International Design Award 2014. Jesteś studentem wzornictwa użytkowego? Zawalcz o główną nagrodę 6000 euro! Spiesz się, rejestracja do konkursu trwa tylko do 31 grudnia... (info)


Gorrrący grudzień w Termie Białka

Gorrrący grudzień w Termie Białka [20.12.2013] Temperatura za oknem spadła poniżej zera, a Ty marzysz o chwili rozgrzewającego relaksu? Niezawodnym sposobem na zaznanie błogiego ciepła jest wizyta w łaźni parowej. Najlepiej podczas Maratonu Saunowego po Góralsku lub Brazylijskiej Nocy Saunowej!.. (info)


Ile kosztuje energooszczędność?

Ile kosztuje energooszczędność? [20.12.2013] Około 5,5 tysiąca zł kosztuje dodatkowa warstwa izolacji ścian zewnętrznych i dachu w budowanym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 182 m2, gwarantująca zmniejszenie opłat za ogrzewanie o ponad 700 złotych rocznie... (info)

Noworoczna sprawa długów, czyli przedawnienia za 2013 r. [20.12.2013] Kolejny rok to błogosławieństwo dla dłużników, których zobowiązania ulegają przedawnieniu z przyjściem nowego roku. Ile lat musi minąć do przedawnienia długu i jakie są tego konsekwencje? Czy utraconych w ten sposób pieniędzy nie da się już odzyskać?.. (info)


<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...