informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 71 - 80 z 70193

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>


Czy mieszkania będą droższe

Czy mieszkania będą droższe [20.12.2013] Czy w 2014 roku ceny budowanych mieszkań wzrosną? Co będzie miało wpływ na poziom stawek? Serwis Dompress.pl zapytał o to przedstawicieli wiodących spółek deweloperskich... (info)

Odszkodowanie za spadający śnieg [20.12.2013] Zima jak wiadomo potrafi zaskoczyć,a śnieg i lód często staje się przyczyną niespodziewanych wypadków.Warto znać zasady postępowania, kiedy ulegniemy nieszczęśliwemu zdarzeniu spowodowanym oblodzonym chodnikiem lub osuwającym się śniegiem z dachu... (info)

NOWI PRACOWNICY CBRE W POLSCE [20.12.2013] Warszawa, 19 grudnia 2013 – CBRE, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, informuje o dwóch nowych pracownikach w Polsce... (info)


Co w tym roku znajdziemy pod choinką? Sprawdźcie!

Co w tym roku znajdziemy pod choinką? Sprawdźcie! [20.12.2013] Choć wielu z nas chciałoby znaleźć pod choinką przysłowiową gwiazdkę z nieba, to sami kupujemy prezenty raczej praktyczne. Jak to się w Polsce prezentuje, zdradzają Zafinansowani.pl... (info)

Comarch ERP w modnych butach [20.12.2013] Altero Group Sp. z o.o. S.K.A., sieć sklepów z obuwiem i galanterią skórzaną, pragnąc wzmocnić swoją pozycję na rynku handlu detalicznego, zdecydowała się na inwestycję w kompleksowy system klasy ERP: Comarch ERP Altum i Comarch ERP Retail... (info)

W poszukiwaniu mistrza SEO [20.12.2013] Czy zastanawiasz się nad współpracą z firmą, która wspomoże promocję Twojego biznesu w Internecie? Czy równocześnie czujesz się zagubiony, analizując nadsyłane oferty, nie mogąc wybrać tej najkorzystniejszej dla Ciebie?.. (info)


Maksimum designu – podłoga laminowana Piazza Maxi marki Wineo

Maksimum designu – podłoga laminowana Piazza Maxi marki Wineo [20.12.2013] Włosi znani z wysublimowanego smaku i poczucia piękna od lat uważani są za kreatorów mody. Ich projekty cenione za ponadczasowy design, przemyślaną w każdym calu funkcjonalność i wysokiej jakości materiały... (info)

Ognia! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zbiórka w Bonarce! [20.12.2013] Gdy przed Bonarką będzie można usłyszeć wystrzały i sygnały wjeżdżających starodawnych ambulansów, zapewne wielu pomyśli: „To jakieś szaleństwo!”. Nie będzie w błędzie, bo tak 12 stycznia zacznie się szaleństwo dobroczynności, czyli 22. finał WOŚP... (info)


Karmelowy relaks w eleganckim stylu – kolekcja Clasic VIII firmy Unimebel

Karmelowy relaks w eleganckim stylu – kolekcja Clasic VIII firmy Unimebel [20.12.2013] Meble wypoczynkowe bez dwóch zdań należą do tych elementów wyposażenia, które najbardziej skupiają na sobie uwagę... (info)


Parlament europejski na pomoc alergikom

Parlament europejski na pomoc alergikom [20.12.2013] Przewlekła forma alergii dotyka dziś 150 mln mieszkańców Europy (w tym ok 15 mln Polaków). Zainspirowana przez lekarzy i pacjentów grupa europosłów przygotowała deklarację, która ma zwrócić uwagę parlamentu UE na konieczność poprawy życia alergików.. (info)


<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...