informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 51 - 60 z 70193

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Śnieżka i MAGNAT z tytułem Superbrands [23.12.2013] Uznane na polskim rynku marki Śnieżka i MAGNAT, oferujące wysokiej jakości rozwiązania z zakresu chemii budowlanej – farby, systemy dekoracyjne i produkty służące do wykańczania wnętrz, otrzymały tytuł Created in Poland Superbrands 2013/2014... (info)

Wielka poświąteczna wyprzedaż w NEONET [23.12.2013] Od 27 grudnia 2013 na Klientów sieci czekają produkty w rekordowo niskich cen. NEONET jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i IT, świętuje wejście w Nowy Rok 2014 i z tej okazji przygotowała wielką noworoczną wyprzedaż... (info)


W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną!

W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną! [23.12.2013] Szkoła Podstawowa w Małdytach, biorąca udział w ogólnopolskim programie „Moje miasto bez elektrośmieci”, otrzymała tablicę multimedialną. Jest to nagroda za wysiłek włożony w aktywne prowadzenie działań edukacyjnych wśród społeczności lokalnej... (info)

CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów [23.12.2013] Firma CAT LC Polska rozszerzyła współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów... (info)

Comarch ERP iFaktury24 gotowy na zmiany w VAT [23.12.2013] 1 stycznia 2014 roku przedsiębiorcy obudzą się w nowej rzeczywistości. Największą zmianą będzie ustalanie momentu powstania obowiązku podatkowego i nowe terminy wystawiania faktur... (info)


Prezenty idą na eksport

Prezenty idą na eksport [23.12.2013] Prezenty z zagranicy były kiedyś marzeniem większości z nas. Słodycze z Niemiec czy Anglii szczególnie w Święta stawały się produktem wielce wyczekiwanym. Teraz trend ten nabiera nowego znaczenia... (info)

Oracle wprowadza na rynek maszynę bazodanową Oracle Exadata X4 [23.12.2013] Piątej generacji maszyna bazodanowa Oracle oferuje radykalnie większą wydajność i pojemność; nowe możliwości oprogramowania zapewniają optymalizację OLTP, konsolidacji bazy danych i hurtowni danych... (info)


Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki

Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki [23.12.2013] Zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań. Co było dobre w minionych miesiącach, czego nie udało się osiągnąć, jak będzie wyglądał kolejny rok - to pytania, które stawiamy sobie w tym okresie... (info)


Pierwsze wspólne Święta

Pierwsze wspólne Święta [23.12.2013] Tradycyjne Święta zazwyczaj co roku odbywają się podobnie – jest to czas by spotkać się z rodziną, porozmawiać, pokolędować. Jednak ten czas wygląda zupełnie inaczej gdy w rodzinie pojawi się nowa, malutka osoba... (info)


Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser [23.12.2013] W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...