informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 41 - 50 z 70193

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


APS SA. Kontrakt z Wodociągami Białostockimi

APS SA. Kontrakt z Wodociągami Białostockimi [27.12.2013] Białostocka spółka APS SA jest liderem konsorcjum, które podpisało kontrakt na budowę separatora piasku na terenie białostockiej Oczyszczalni Ścieków. Inwestorem są Wodociągi Białostockie... (info)


Podwyżki i wzrost sprzedaży - zapowiada się dobry rok Promotechu

Podwyżki i wzrost sprzedaży - zapowiada się dobry rok Promotechu [27.12.2013] Dalsze inwestycje, wzrost sprzedaży i podwyżki dla pracowników – takie są plany Promotechu na przyszły rok... (info)


Miejskie place. Udane rewitalizacje

Miejskie place. Udane rewitalizacje [27.12.2013] Dla wykreowania charakteru miejsca wystarczy element tak nieoczywisty jak oryginalnie zaprojektowana nawierzchnia. Za przykład niech posłużą dwa miasta w woj. zachodniopomorskim – Gryfice i Świnoujście... (info)


Dlaczego z feromonów warto korzystać w sylwestra?

Dlaczego z feromonów warto korzystać w sylwestra? [26.12.2013] Długa noc sylwestrowa już za chwilę. Nierzadko przygotowujemy się do niej już przed świętami, bo przecież podczas ostatnich godzin w roku trzeba zachwycać, olśniewać i przyciągać do siebie innych. Jak?.. (info)


Nowe wcielenie kostki brukowej – podłoga w galerii handlowej

Nowe wcielenie kostki brukowej – podłoga w galerii handlowej [25.12.2013] Trochę zaskakuje, ale już po chwili budzi zachwyt i uznanie. Dekoracyjna kostka brukowa Libet Decco na podłodze we wnętrzu Galerii Alfa w Białymstoku zdała egzamin zarówno estetyczny, jak i użytkowy... (info)


Wszystko co warto wiedzieć o betonowej kostce brukowej

Wszystko co warto wiedzieć o betonowej kostce brukowej [23.12.2013] Kostka brukowa nie zyskuje na popularności. Ten wszechstronny materiał budowlany już od jakiegoś czasu przoduje w rankingach produktów nawierzchniowych... (info)


ART L-01 i L-02 - (u)chwyć monitory

ART L-01 i L-02 - (u)chwyć monitory [23.12.2013] Biurkowe uchwyty ART L-01 i ART L-02 umożliwią przymocowanie do blatu biurka monitorów o masie do 10 kg i przekątnej do 27 cali. Dzięki systemowi ukrywania kabli, oba pozwolą również uporządkować przewody wokół miejsca pracy... (info)

Zagrożenia korporacyjne: przegląd roku [23.12.2013] Firmy coraz częściej padają ofiarą ataków cybernetycznych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab i B2B International 91% organizacji doświadczyło cyberataku przynajmniej jeden raz w ciągu minionych 12 miesięcy... (info)

Getin Bank ze złotem na Cristal Festival [23.12.2013] Getin Bank ze złotem w kategorii „Future is Now” na międzynarodowym festiwalu kreacji i reklamy Cristal Festival w Courchevel we Francji. Kartę MasterCard Display uznano za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt sektora finansowego w 2013 roku... (info)

Weekend i święta w Toruniu [23.12.2013] Przedświąteczny weekend i okres bożonarodzeniowy w Toruniu upłyną w atmosferze kolędowania, zadumy i nastrojowych koncertów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...