informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 31 - 40 z 70193

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Pożar sadzy – jak temu zaradzić?

Pożar sadzy – jak temu zaradzić? [29.12.2013] O przyczynach oraz krokach zapobiegawczych wobec pożaru sadzy rozmawiamy z Przemysławem Doboszem, Product Managerem z firmy MK Systemy Kominowe... (info)


Schneider Electric o przyszłości Smart City i Smart Grid podczas VIII Forum Energetycznego

Schneider Electric o przyszłości Smart City i Smart Grid podczas VIII Forum Energetycznego [29.12.2013] VIII Forum Energetyczne, które odbyło się w dniach 16-18 grudnia w Sopocie, poświęcone było m.in. idei Smart City (Inteligentnych Miast) oraz przyszłości Smart Grid (Inteligentne Sieci Elektroenergetyczne) w Polsce i na świecie... (info)


Alpejskie standardy w słowackich Tatrach Niskich

Alpejskie standardy w słowackich Tatrach Niskich [28.12.2013] Najwyższy czas, aby rodzice zaplanowali wyprawę dla siebie i dzieci na narty czy snowboard, gdyż sezon już się zaczął... (info)

Czy Wielka Brytania obniży podatki na wyroby spirytusowe? [28.12.2013] Scotch Whisky Association wezwał rząd Wielkiej Brytanii do zniesienia podatku na wina i wyroby spirytusowe, które są podnoszone automatycznie co roku od 5 lat. W marcu Izba Gmin podjęła decyzję o obniżeniu stawki podatku na piwo... (info)


Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem.

Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem. [27.12.2013] Nie zostawiaj na koniec decyzji o wyborze produktów na nawierzchnie wokół domu. Najprawdopodobniej będziesz zbyt zmęczony całym procesem, żeby wybrać spokojnie i z pełnym przekonaniem słuszności swojego wyboru... (info)


Rosjanin, Niemiec i Polak - portret typowego użytkownika pod kątem cyberzagrożeń

Rosjanin, Niemiec i Polak - portret typowego użytkownika pod kątem cyberzagrożeń [27.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab dokonali ogólnej analizy cyberzagrożeń w Rosji, Niemczech, Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach w 2013 r... (info)


Święty Mikołaj prezenty wiezie, ale czy wszyscy dostaną to czego najbardziej chcą?

Święty Mikołaj prezenty wiezie, ale czy wszyscy dostaną to czego najbardziej chcą? [27.12.2013] Raport na temat zwyczajów świątecznych Polaków wykazuje, że nie. Boże Narodzenie to tradycyjnie czas poświęcony rodzinie i obdarowywania bliskich prezentami. Wg raportu firmy Deloitte, w 2013 46% Polaków najchętniej znalazłoby pod choinką gotówkę... (info)

Zagrożenia korporacyjne: przegląd roku [27.12.2013] Firmy coraz częściej padają ofiarą ataków cybernetycznych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab i B2B International 91% organizacji doświadczyło cyberataku przynajmniej jeden raz w ciągu minionych 12 miesięcy... (info)

Koncert WU-HAE, artyleryjskie wystrzały - WOŚP w Bonarce! [27.12.2013] Moc, energia, gorące serca! Armatnie salwy, mocny rock i dobroczynność! - te słowa najlepiej opisują to, co będzie się dziać 12 stycznia w Bonarce. Moc pozytywnej zabawy znów porwie tłumy, by ratować zdrowie i życie dzieci i seniorów... (info)

Teradata po raz kolejny uznana liderem wśród dostawców hurtowni danych [27.12.2013] Niezależna firma analityczna uznaje Teradata najbardziej wszechstronną i skalowalną platformą korporacyjnej hurtowni danych.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...