informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje prasowe i wiadomościwyświetlone: 21 - 30 z 70193

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie

Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie [30.12.2013] Inwestycja Osiedle na Woli, realizowana w Warszawie przez Spółkę LC Corp, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Od uruchomienia sprzedaży w marcu br. już blisko ¾ z dostępnych mieszkań znalazło nabywców... (info)


Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki

Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki [30.12.2013] 18 grudnia 2013 r., na Oddziale Dziecięcym „Szpitala na Wyspie" w Żarach miał miejsce finał kolejnej odsłony akcji społecznej „Dziecięcy świat w kolorach"... (info)


Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój

Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój [30.12.2013] Kilka słów tradycyjnej orawskiej pieśni "Na Orave dobre, na Orave zdravo" trafnie charakteryzuje region, w którym znajduje się wiele ośrodków narciarskich... (info)


WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL

WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL [30.12.2013] 27 grudnia tego roku rusza WIELKA WYPRZEDAŻ w sklepie internetowym redcoon.pl. Znajdziecie tam wiele fantastycznych produktów w niesamowicie atrakcyjnych cenach... (info)


Nowy Prezes redcoon Polska

Nowy Prezes redcoon Polska [30.12.2013] W dniu 16 grudnia 2013 roku na stanowisko Prezesa redcoon Polska sp. z o.o. został powołany Pan Paweł Kuźma, zastępując na tym stanowisku Panią Magdalenę Zomrowską... (info)


Prysznic w kabinach Roca jak ciepły letni deszcz

Prysznic w kabinach Roca jak ciepły letni deszcz [30.12.2013] Prysznic orzeźwia, poprawia odporność organizmu, pobudza krążenie i ujędrnia ciało. W dostosowanej do potrzeb użytkownika kabinie jest też przyjemnością dla umysłu – poprawia koncentrację i nastraja pozytywnie nawet w zimowe dni... (info)

Najpopularniejsze trendy IT w turystyce w 2013 roku [30.12.2013] Technologie informatyczne bez wątpienia wpłynęły na funkcjonowanie branży turystycznej w mijającym roku. Wśród najpopularniejszych trendów związanych z IT w turystyce w 2013 roku można wymienić: Big Data, chmurę, mobilność i media społecznościowe... (info)


ŚWIĘTA - ZRÓB TO SAM

ŚWIĘTA - ZRÓB TO SAM [30.12.2013] Wielki krokami zbliżają się święta, a wraz z nimi niepowtarzalna atmosfera, zapach pierników oraz pięknie przystrojone domy. Jak przygotować niepowtarzalne dekoracje świąteczne? Najlepiej wykonać je samodzielnie... (info)


OŚWIETLENIE W SALONACH MEBLOWYCH – SALON AGATA MEBLE

OŚWIETLENIE W SALONACH MEBLOWYCH – SALON AGATA MEBLE [30.12.2013] W połowie sierpnia został otwarty nowy salon AGATA MEBLE w Krakowie, dla którego firma TRILUX przygotowała kompleksowy projekt oświetlenia... (info)


Oświetlenie szlifierni i biura – realizacja Trilux Polska

Oświetlenie szlifierni i biura – realizacja Trilux Polska [30.12.2013] Jak zaoszczędzić na energii elektrycznej pobieranej przez system oświetlenia bez obniżenia komfortu pracy w przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym? Takie wyzwanie stanęło przed firmą Trilux gdy podjęła się realizacji projektu dla FAMOT Pleszew... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...